FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 5886298
nr 588 6298
BOOKCASE
1930-tal, lenght: 190, width: 33, height: 72, slitage.
1930-tal, längd: 190, djup: 33, höjd: 72
Condition: slitage
100
SEK 650
Monday June 15 2009
at 18:11:47
250 kr
500 kr
350 kr
500 kr
600 kr